У Луганській області шахраї виманили у 81-річної пенсіонерки $36000

У Луганській області шахраї виманили у 81-річної пенсіонерки 36 тисяч доларів.

Деталі розповіла наша кореспондентка Олена Власова.

Днями телефонні шахраї виманили у 81-літньої жительки Луганщини 36 тисяч доларів. У поліції наголошують, розкривати такі справи дуже складно. По Сєвєродонецьку статистика розкриття складає менше ніж 50%.

“Ці злочини досить тяжко розкриваються. Якщо гроші перераховуються на банківські картки, то пришвидшити розкрити справу заважає банківська таємниця. Якщо говорити про статистику розкриття загалом цих злочинів, зважуючи на те, що я сказала, складність їх встановлення – близько 30% від питомої ваги всіх шахрайств, які вчиняються на території Сєвєродонецька”, – поінформувала речниця Сєвєродонецького відділку поліції Тетяна Кириленко.

Варто зазначити, що аферисти часто телефонують з непідконтрольних Україні територій та з місць позбавлення волі, що ускладнює пошук таких осіб.

Як НАШ повідомляв раніше, прокуратура Харківської області передала до суду обвинувачення на двох жителів Києва, які шляхом імітації поповнення карткових рахунків через платіжні термінали заволоділи понад одним мільйоном гривень.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *