Шевчик наздоганяє Вілкула: до міськради Кривого Рогу можуть пройти 8 партій – опитування

На місцевих виборах в Кривому Розі, які пройдуть 25 жовтня, лідирують чинний мер міста Юрій Вілкул і кандидат від партії “Слуга народу” Дмитро Шевчик.

Про це свідчать дані опитування, проведеного серед криворіжців 8-9 жовтня цього року соціологічною групою “Рейтинг”.

Зазначається, що за чинного голову міста готові віддати свої голоси 40,8% виборців. Відразу ж за ним йде кандидат від “Слуги народу” Дмитро Шевчик, за якого готові проголосувати 29,0% виборців.

Далі з великим відривом йдуть:

  • кандидат від ОПЗЖ Костянтин Павлов – 10,1%;
  • представник “Європейської солідарності” Юрій Яровий – 7,2%;
  • висуванець від “Сили людей” Юрій Мілобог – 5,5%.

Варто додати, що інші кандидати заручилися менш ніж 4% симпатій. У той же час 20% опитаних не визначилися зі своїм вибором.

Заміри електоральних симпатій, які проводилися з липня по жовтень, дозволяють говорити про різке зниження рівня підтримки Юрія Вілкула з плином виборчої кампанії: так, якщо в вересні за нього були готові проголосувати 50,5% усіх опитаних, то через місяць – 31,5% .

У той же час Дмитро Шевчик різко наростив підтримку: з 14,0% у вересні до 22,3% в жовтні (дані серед всіх опитаних). 

Незначне зростання продемонстрував також представник “євросолідарності” Юрій Яровий – з 3,9 до 5,5%.

Результати опитування електоральних переваг на виборах в Криворізькій міськраді кажуть, що за партію чинного мера “Блок Юрія Вілкула “Українська перспектива” готові проголосувати 33,8% виборців. На другому місці “Слуга народу”, яку мають намір підтримати 23,2% опитаних.

Крім цього, до міськради проходять:

  • “Опозиційна платформа – За життя” – 10,3%;
  • “Партія Шарія” – 8,2%;
  • “Європейська солідарність” – 7,3%;
  • “Сила людей” – 6,1%.

Також можуть подолати 5-відсотковий бар’єр ВО “Батьківщина” (4,7%) і “Пропозиція” (4,2%). Решта партій набирають менше 2%.

При цьому найбільш спадну динаміку за минулий місяць демонструють “Блок Вілкула “Українська перспектива”. Число тих, хто має намір голосувати за політичну силу чинного мера, за місяць знизилося на 10% – з 35,9 до 25,3% серед усіх опитаних.

Відчутно просіла також підтримка “Опозиційною платформи – За життя” – з 9,1 до 7,7%.

Зросла підтримка “Партії Шарія” (з 2,8 до 6,1%), “Європейської солідарності” (з 3,8 до 5,4%), “Сили людей” (з 1,4 до 4,6%) і “Європейської солідарності” – з 0,3 до 3,2%. Зростання підтримки останньої пов’язують з Юрієм Любоненко, колишнім мером Кривого Рогу і лідером партії “Пропозиція” в місті.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *