Абсурдна ситуація: Гончаренко пояснив, чому всенародне опитування 25 жовтня не відбудеться

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко в прямому ефірі НАШого телеканалу заявив, що всенародне опитування, яке анонсував президент Володимир Зеленський не відбудеться тому, що немає такого закону, за яким це опитування може бути проведене.

Темою розмови стала заява Володимира Зеленського про те, що 25 жовтня відбудеться всеукраїнське опитування.

“Першим запитанням, яке він має поставити людям, це: “Чи довіряєте ви Володимиру Зеленському і чи хочете ви, щоб він залишався президентом України?”. Відповідь, я думаю, що Зеленському не сподобається, але тоді це буде чесно. Взагалі до цієї ідеї. Зеленський — руйнівник абсолютно всього, чого тільки можна знайти. Більш абсурдної ситуації не можна бути. По-перше, немає закону, за яким може бути таке опитування. Такі поправки є в Раді, але вони не прийняті”, – заявив депутат.

За його словами, ЦВК не має повноважень проводити це опитування. Також він відзначив, що на це не виділено грошей з державного бюджету.

“Якщо мова йде про п’ять питань і він хоче роздати людей додаткових п’ять бюлетенів на місцевих виборах, то їх треба надрукувати, порахувати. Хто це буде робити? У нас 12 днів до місцевих виборів. Як це все встигнути зробити? Що це за запитання? Можна задати запитання таким чином, щоб прикрити власну зрадницьку позицію і політику. Люди мають подумати про них (питання, – ред.)”, – додав Гончаренко.

Як повідомляв НАШ раніше, в Україні зайнято дві третини ліжок для хворих на COVID.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *