Богомолець: Гроші з “ковідного фонду” були використані на 95% непрофільно і абсолютно популістично

Народний депутат VIII скликання, ексголова комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець прокоментувала ситуацію з коронавірусом в Україні та закликала українців розробити алгоритм дій у разі захворювання Covid-19. 

Про це екснардеп розповіла в НАШому ефірі. 

“З промов держслужбовців і представників провладної партії на ефірах складається враження, що все, що пишуть реальні люди та лікарі, які падають з ніг, і люди, які не можуть днями здати тестування – це дві групи, які живуть просто в різних світах – одні в реальному, а інші у віртуальному”, – наголосила вона. 

За її словами, гроші з “ковідного фонду”, які мали бути використані на медичне забезпечення лікарень, в тому числі апаратами ШВЛ, кисневими спеціальними станціями, були використані 95% непрофільно й абсолютно популістично. 

“Люди втомилися і ходити в масках, і дезінфікувати руки, але інші втомилися бути переляканими, проте продовжують не знімати рукавички та маски. Захворюваність далі буде продовжувати збільшуватись, і це нам потрібно прийняти як факт. У кожного є ризик захворіти, і в цьому немає нічого страшного, якщо у вас є алгоритм дій. Кожен для саме має продумати й записати алгоритм дій. Присутність такого алгоритму дозволить зменшити хронічний стрес і старт людини перед хворобою. Якщо ви захворіли, немає нічого страшного, тому що в більшості випадків Covid має перебіг звичайної вірусної інфекції”, – підкреслила Богомолець. 

Як НАШ повідомляв раніше, у Києві готують для госпіталізації хворих Covid-19 усі 22 міські лікарні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *