Жити, щоб вижити: як існують люди в прифронтовій Карлівці під Донецьком

НАШі кореспонденти дізналися, як живуть люди в селі Карлівка в Донецькій області, що знаходиться в безпосередній близькості від фронту.

Мешканці розповіли, що ледь не кожен день підриваються міни і летять снаряди. Значна частина жителів була вимушена виїхати із селища, залишилися переважно пенсіонери й ті, кому їхати було просто нікуди.

“Немає слів, все побите. Були дві вирви, ледве зарила. Через це все інфаркт був. Хіба все згадаєш?”, – розповіла НАШому телеканалу мешканка села Карлівка Лідія Опанасівна.

73-літня пенсіонерка показала свій невеликий город — єдиний спосіб виживання в селі. Однак жінка бідкається, що земля погана і там майже нічого не росте.

У мирні часи жителі Карлівки працювали у фермерів та на господарствах, по сусідніх селах. Багато хто їздив до Донецька. Звідси до нього менше 30 кілометрів. Зараз роботи немає взагалі.

Жодної соціальної допомоги від держави мешканки Карлівки не отримують, є лише пенсія, але її вистачає тільки на ліки.

“Ось інвалід на двох палицях. Ліки, щоб прокапатися, 3500 тисячі віддала. Взяла в борг у добрих людей. В мене пенсія 2800 грн. Нічого, сидимо і голодуємо”, – розповіла про своє життя Любов Яківна.

Як і скрізь, у Карлівці готуються до зими.Газопостачання тут немає, тому розраховують на допомогу Червоного хреста.

Як повідомляв НАШ раніше, Лукаш заявила, що кожного разу в Україні президент стає все гіршим.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *