Зеленський висловив надію, що режим “тиші” на Донбасі стане постійним

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що режим припинення вогню на території Донецької і луганської областей буде стабільним.

Про це він заявив під час церемонії принесення урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

За його словами, на Донбасі триває 80-день режиму “тиші”, попри спроби противника зірвати перемир’я.

“Сьогодні вісімдесятий день як оголошено припинення вогню. І незважаючи на спроби його зірвати, у нас є надія, що “тиша” на сході України буде стабільною і постійною”, – повідомив президент.

Він додав, що настання в Україні миру не означає, що держава перестане дбати про військо, а навпаки, зосередиться на максимальному розвитку армії. Також Зеленський додав, що День захисника України, який відзначають сьогодні, 14 жовтня, не виключно чоловіче свято.

“Серед наших воїнів багато відважних і сильних жінок і дівчат, які нарівні з чоловіками можуть мужньо виконувати свій непростий обов’язок, і вони це роблять”, – підкреслив голова держави.

Як повідомляв НАШ раніше, президент Польщі Анджей Дуда заявив, що не можна допустити, щоб Донбас став другим Нагірним Карабахом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *