Дуда: Не можна допустити, щоб Донбас став другим Нагірним Карабахом

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що головною умовою припинення збройного конфлікту на Донбасі є повний контроль України над законними територіями.

Про це він повідомив під час спільного інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським 13 жовтня.

“Війна закінчиться тоді, коли Україна поверне повний контроль над своїми законними кордонами – в Криму, Донецькій і Луганській областях. Це умова, і цього має вимагати вся міжнародна спільнота”, – зазначив польський президент.

За його словами, не можна допустити, щоб на сході нашої країни залишився зморожений конфлікт. Для прикладу він навів Нагірний Карабах.

“Потрібно на кожному кроці повторювати, що не можна релятивізувати цю ситуацію, не можна допустити, щоб тут, у нашій частині Європи виник заморожений конфлікт. Оскільки такі ситуації можуть тягнутися роками, і бути постійними осередками війни. Подивіться на Нагірний Карабах – це приклад десятиліттями замороженого конфлікту. Ми не можемо допустити того, щоб така ситуація сталася в Україні. І міжнародна спільнота мусить твердо вимагати від Росії, щоб вона покинула ці українські території”, – додав Анджей Дуда.

Як повідомляв НАШ раніше, політтехнолог Тарас Загородій заявив, що санкції не вплинуть на економічне та військове співробітництво України та Білорусі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *