Мураєв про ситуацію з коронавірусом: Нам вдалося знайти ліки від Covid-19 тільки у контрабандистів

Лідер партії “НАШІ” Евгній Мураєв прокоментував ситуацію з коронавірусом в Україні та розповів, як в Харкові складаються справи з лікарнями, які приймають хворих з Covid-19.

Детальніше про це він розповів в НАШому ефірі.

“Так склалося, що у мене захворіли друзі (Covid-19 – ред.). Я просто занурився в цю проблематику. Це лютий треш, ми абсолютно не готові. Мої друзі лікувалися в Харкові в державній лікарні. У Харкові я навіть не знаю, чи є такі приватні клініки, які цим займаються”, – розповів політик.

За словами Мураєва, ліжка в лікарнях переповнені хворими пацієнтами, кисню немає, а також відсутня належна кількість медперсоналу.

“У випадку, якщо зараз буде зростати кількість людей, які потребують госпіталізації, їх просто ніде розміщувати. Немає препаратів, які необхідні”, – зазначив Євген.

Також політик акцентував, що не є політичним скептиком і не заперечує наявності коронавірусу, який на даний момент має політичне забарвлення.

“Я здавав тести, у мене достатня кількість людей, які перехворіли в різних формах. Хтось навіть не помітив, тільки дізнався про те, що він хворий, від легкого нездужання і тесту, який їм видали в лікарні. Хтось потребував серйозної госпіталізації, і я всі вихідні провів у пошуках американського препарату. Воно індійське, але контрабандою через Америку завозиться в Україну. Ціна в Індії – 38 доларів, у нас за ампулу – від 500 до 1200 доларів. Необхідно шість ампул. Причому лікарі кажуть: “Жень, це не панацея, але йому не допомагає. Можемо спробувати ось це, і це треба дістати протягом двох днів. Нічого не гарантуємо, але можливо з’являться шанси врятувати людину”. Слава богу, йде на поправку. Ми знайшли ці ліки у контрабандистів”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, МОЗ дало рекомендації, як поводитися українцям на виборчих дільницях під час місцевих виборів, щоб мінімізувати шанси зараження коронавірусів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *