Тодуров про російську вакцину: Потрібно хоч на Марсі купувати, але врятувати життя людей

Директор інституту серця, заслужений лікар України Борис Тодуров розповів в ефірі на телеканалі НАШ, чи потрібно Україні купувати російську вакцину від коронавірусц.

“Російська вакцина з’явилася одна з перших. Вона пройшла перші два етапи випробувань. Поки немає віддалених результатів, але її вже почали використовувати. І я знаю, що в Україні є люди, які привозять з Росії вакцину і вакцинуються. Я не можу називати прізвища”, – зазначив Тодуров.

Лікар зазначив, що поки не було третього етапу дослідження даної вакцини, її не варто рекомендувати для широкого застосування.

“Нічого патріотичного, що ми відмовляємося від якихось російських ліків, немає. Це світло, яке зараз світить на мене і на вас, на 80% російське, тому що всі твели, велика частина для АЕС, ми купуємо в Росії до цих пір. Ми хочемо жити в світлому приміщенні і опалювати свій будинок газом. Те, що це газ проходить через Словаччину, від цього не перестає бути російським і не стає європейським. Ми його купуємо в Росії, як і більшу частину бензину. Якщо хтось розумний дуже каже, що ми не купуватимемо якісь ліки в Росії, тоді будьте послідовні: вимкніть світло в будинку, газ і припиніть заливати в свій бак бензин”, – сказав лікар.

Також він додав, що вакцину потрібно купувати де завгодно, якщо це врятує хоча б одне українське життя, хоч на Марсі.

Як НАШ повідомляв раніше, заслужений лікар України Борис Тодуров заявив, що Україні зараз більше потрібні не апарати ШВЛ, а фахівці та гроші.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *