У Зеленського пояснили необхідність вільної економічної зони на Донбасі

В Офісі Президента заявили, що створення на вільній частині Донбасу спеціальних економічних умов суттєво вплине на темпи реінтеграції. Тому про це вирішили запитати на всеукраїнському опитуванні.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Зазначається, що це питання зможе забезпечити можливість укорінення ефективної реінтеграційної моделі, яка об’єднує регіон, робить його привабливим для бізнесу та відновлює інфраструктуру.

“Виходимо саме з тієї мотивації, що створення на Донбасі, на вільній частині, спеціальних економічних умов суттєво вплине на темпи та концепції дієвої реінтеграції. Звісно, якщо це підтримають українці”, – йдеться в заяві.

Зокрема, в ОП заявили про усвідомлення впливу пропаганди на людей, які живуть неподалік лінії розмежування. Також до деокупації зберігається ризик ескалації.

“Відповідно, залучення на Донбас провідних компаній, підживлення економічного розвитку шляхом масштабних партнерських програм можуть стати також інструментом демонтажу будь-якого негативного впливу окупаційної сили”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, що 25 жовтня в ході місцевих виборів пройде всенародне опитування, на якому будуть поставлені п’ять запитань, зокрема, про створення на Донбасі вільної економічної зони та введення довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *