Київ із 16 жовтня розпочинає опалювальний сезон

Київ із 16 жовтня розпочинає опалювальний сезон. Підключення лікарень, шкіл, садочків та інших закладів соціальної сфери відбувається за окремими заявками їх керівників

Про це повідомив на брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

“Із 16 жовтня Київ розпочинає опалювальний сезон. Із завтрашнього дня ми розпочнемо подачу тепла в систему. Я вже підписав відповідне розпорядження”, – поінформував Кличко. 

Зазначається, що місто ухвалило таке рішення з огляду на середньодобову температуру. За прогнозами синоптиків, з наступного тижня буде похолодання, вночі температура опуститься до 3-5 градусів тепла. 

За його словами, на повний запуск централізованої системи опалення – протяжністю 27 тисяч кілометрів до майже 12 тисяч будинків – місту потрібно приблизно тиждень. 

Зокрема, підключення лікарень, шкіл, садочків та інших закладів соціальної сфери відбувається за окремими заявками їх керівників.

Як НАШ повідомляв раніше, у киян в рахунках на оплату житлокомпослуг за березень з’явився новий платіж – за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *