Без Донбасу: Кравчук розповіла про кількість бюлетенів і виборчих дільниць для опитування Зеленського

Заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук заявила, що всенародне опитування розраховано на 5 мільйонів людей, яке буде проходити на майже 30 тисячах виборчих дільниць.

Про це вона розповіла в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Щодо того, за чий кошт буде проведено опитування, нардеп зазначила, що “ми будемо приємно здивовані прізвищем чи прізвищами”. Незабаром в Офісі президента їх мають озвучити.

“Опитування пройде на 29 000 виборчих дільниць. Дуже важливо, яка мотивація є у людини, яка бере участь у такому опитуванні. Коли це соціологічне опитування- то це дуже гіпотетично. Хтось подзвонив на телефон чи в інтернеті опитування. Людина не знає, чи це вплине на результат. А тут цілком зрозуміле запитання від президента, який сказав, що результати будуть враховуватись при якихось рішеннях, при підготовці до законопроектів”, – заявила вона.

Нагадаємо, що на підконтрольних територіях Донбасу місцевих виборів не буде, тому не буде і опитування.

“По-перше, на частині території виборів не буде. Більша частина буде брати участь в опитуванні. Кількість бюлетенів буде дорівнювати п’яти мільйонам. Це досить велика кількість. Це вагоме слово від п’яти мільйонів українців”, – розповіла Кравчук.

Вона додала, що наступні опитування можна проводити за допомогою застосунку “ДІЯ”,

Як повідомляв НАШ раніше, у Кабміні розповіли про обмеження для регіонів “червоної” зони.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *