Світ змінюється: в ОП пояснили питання щодо необхідності медичного канабісу

В Офісі президента пояснили, що канабіс в медичних цілях вже використовується в багатьох країнах світу.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Це питання виноситься на всенародне опитування також через те, що їм спекулюють деякі політики.

“Протягом 2010-х років у багатьох цивілізованих країнах була суттєво переглянута державна політика щодо канабісу, зокрема його медичної форми. У результаті станом на сьогодні лікувальні препарати на основі канабісу доступні в таких країнах, як Канада або Австралія, Сполучені Штати або Польща, Нова Зеландія або Литва. Українці на території цих і десятків інших держав уже зараз можуть скористатися принципом «канабіс – це ліки», але на території нашої країни це повністю нелегально”, – йдеться в повідомленні.

Також підкреслюється, що практика використання медичної марихуани ефективна для боротьби з депресією і посттравматичним синдромом у військових, які повертаються з війни. В цілому ж, за попередніми підрахунками, такі препарати потрібні не менше двох мільйонів українців.

Опоненти такої пропозиції наголошують на тому, що під виглядом медичних препаратів можуть розповсюджуватися й наркотичні речовин.

“Вважаємо несправедливим залишати вирішення цього питання тільки політикам. Без чітко висловленої думки народу відповідна дискусія може тривати ще багато років, не виходячи на рівень ухвалення рішень”, – констатували в ОП.

Як повідомляв НАШ раніше, майбутні всеукраїнські опитування можна проводити через платформу “ДІЯ”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *