Бортнік: Військові госпіталі для боротьби з коронавірусом – це тупа показуха

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік прокоментував ситуацію з коронавірусом в Україні. За його словами, в країні немає сенсу розгортати військові госпіталі для прийому пацієнтів з Covid-19, тому що це буде набагато дорожче, ніж виділити ще одне місце в медичній установі.

Про це Бортнік заявив в прямому ефірі телеканалу НАШ.

“У випадку погіршення ситуації, центральна і місцева влада будуть грати в “гарячу картоплю” і будуть перекидати один на одного відповідальність. А ситуація з коронавірусом буде розвиватися за своїм інерційним сценарієм. Нам потрібно збільшувати кількість лікарняних установ і готуватися до гіршої ситуації. Усі військові госпіталі – це тупа показуха. Це набагато дорожче, ніж виділити ще одне місце в якомусь санаторії”, – сказав він.

Також він зазначив, що коронавірус має дуже важкі наслідки для третини перехворілих.

“Або перехворіють 70% всіх або буде вакцина. Поки що вакциною і не пахне. Тому ми йдемо за сценарієм, що ми все перехворіємо. Оскільки у нас помирають 2% населення, то якщо ми помножимо, ми отримаємо десятки тисяч смертей. Значна частина тих , хто перехворів, вони інвалідизовані, тому що наслідки цього захворювання досить серйозні”, – додав Бортнік.

Як раніше повідомляв НАШ, НАШа редакція розбиралася, як Covid-19 впливає на психологічний стан людини.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *