“Ви зараз намагаєтеся натягнути сову на глобус”: Дяченко і “слуга народу” Крейденко посперечалися через амністію

Політичний експерт Олена Дяченко та депутат від фракції “Слуга народу” Володимир Крейденко влаштували емоційну дискусію в прямому ефірі телеканалу НАШ через амністію для жителів Донбасу.

“Президент заявляє, що амністія торкнеться декількох мільйонів людей, які опинилися в заручниках у окупанта. Тобто, президент обіцяє амністувати мирних громадян. Знову таки ця історія з 18 ОТГ, яким заборонили проводити вибори. Тут дуже багато питань і мені важко пов’язати їх в якусь одну логіку”, – Дяченко.

“По-перше, про амністію говорилося тим людям, у кого немає крові на руках”, – Крейденко.

“Кількох мільйонів українських громадян, які залишилися в заручниках в окупанта”. Про які мільйони може йти мова, крім мирних жителів? Замість того, щоб визнати, що якась низькокваліфікована людина підготувала цей документ, ви зараз намагаєтеся натягнути сову на глобус”, – Дяченко.

“Ви проти цієї амністії?”, – Крейденко.

“Ви розумієте, що таке амністія взагалі? Ви розумієте, що ви зараз жителям Донбасу сказали, що ви їх визнали в чомусь винними, а потім ви їх вибачите?”, – Дяченко.

“Це абсолютно не так. Амністувати будуть тих, у кого немає крові на руках”, – Крейденко.

Як раніше повідомляв НАШ, нардеп Максим Бужанський заявив, що блокаду з Донбасу можна буде зняти тільки після зрушень в переговорному процесі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *