Главу Конституційного суду викликали на допит у ДБР: причина

Слідчі Державного бюро розслідувань викликали главу Конституційного суду України для допиту, який запланований на 2 листопада.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

Зазначається, що слідчими ДБР розслідується ряд кримінальних проваджень, в яких перевіряється глава КСУ на причетність до скоєння злочинів у складі злочинної організації.

“Під час досудового розслідування досліджується вплив злочинної організації на діяльність господарських судів, винесення ними неправосудних рішень в інтересах наближених осіб для незаконного відчуження майнових активів. Так, глава КСУ перевіряється слідчим шляхом на участь у злочинній організації, вчинення в її складі злочинів, а також прийнятті заходів до приховування злочинів”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що на цьому тижні КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Також суд заблокував роботу НАЗК і системи електронного декларування.

Як раніше повідомляв НАШ, після заяви Володимира Зеленського та рішення Кабміну в Україні знову запрацював реєстр електронних декларацій.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *