Які бувають кільця на фаланги? Підказує “Онікс”

Ювелірна мода постійно змінюється. Одні прикраси втрачають актуальність, інші її тільки набувають. Модниці намагаються стежити за всіма новинками, щоб зробити образ просто неповторним.

Так останні кілька років фалангові колечка не втрачають своїх лідерських позицій. Багато вже поповнили свої шкатулки такими виробами, ось тільки ювеліри не перестають дивувати величезною колекцією. Так не буде зайвим познайомитися з каталогом і зрозуміти, які бувають кільця на фаланги і “Онікс” в цьому як раз допоможе. В такому асортименті обов’язково відшукаєте для себе стильний і незвичайний аксесуар.

На які прикраси звернути увагу?

Обідки

Це один з найпопулярніших варіантів з усієї колекції. По суті, це традиційні кільця, просто їх носять на середній або верхній фаланзі. Такі вироби підходять абсолютно всім. А ще вони абсолютно не перевантажують пальці.

Тепер тільки залишилося визначитися з оформленням. Подумайте, скільки каменів тут буде присутньо:

  • Один камінь вважається класикою.
  • На обідці розташовано кілька дрібних вставок.
  • Весь ободок усипаний дрібними камінчиками.
  • Кожен з них має свої особливості і виглядає оригінально.

Пружини

Ще один вельми популярний варіант. Сама назва говорить за тип оформлення аксесуара. Зовні це нагадує пружину. У продажу без проблем знайдете безрозмірні моделі, які легко регулюються під різні пальці.

Також в асортименті є кільця, які підбираються чітко за розміром. Вони також складаються з декількох завитків.

Фантазійні

Тут ювеліри проявили максимум фантазії під час оформлення. У такій пишноті обов’язково знайдете свою стильну пропозицію. Такі кільця прикрашені якимись декоративними елементами. Якщо говорити про найпоширеніші, то це:

  • тварини;
  • рослини;
  • геометрія;
  • різні символи.

З такими виробами потрібно бути максимально обережними. Просто деякі з них можуть бути досить масивними і для повсякденного носіння не зовсім підходять. Добре подумайте, куди будете носити такі кільця. А ще кому вони призначаються. Просто дівчатам і жінкам потрібні абсолютно різні аксесуари.

Кільця на фалангу не збираються здавати позиції, тому задумайтеся про їх придбання. Просто чітко подумайте, куди будете носити і який стиль більше віддаєте перевагу. Разом з “Онікс” вийде вигідно доповнити образ стильними виробами.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *