Європарламент підтримав ініціативу Зеленського розпустити Конституційний суд

Європейський парламент підтримує ініціативу президента України Володимира Зеленського про припинення повноважень всіх суддів Конституційного суду.

Про це йдеться в повідомленні EU Political Report.

Зазначається, що європарламентарі стурбовані рішенням КСУ, яке створило юридичну порожнечу в антикорупційній системі, і закликають українську владу якнайшвидше усунути цю прогалину.

У Європарламенті нагадали, що боротьба з корупцією є передумовою для підтримки України з боку Європейського союзу, адже Україна взяла на себе зобов’язання створити повністю функціонуючу систему перевірки активів і можливих конфліктів інтересів державних службовців.

“Ми вітаємо первісну реакцію президента Зеленського, який ініціював законодавство. Ми також довіряємо нашим колегам у Верховній Раді, які неодноразово демонстрували свою волю залишатися твердими у виконанні порядку денного щодо антикорупційної реформи”, – відзначили в ЕП.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-міністр економіки України Віктор Суслов назвав три можливий варіанти, чому президент Володимир Зеленський подав законопроект, який суперечить Конституції.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *