Туристів немає, вулиці порожні: що зараз відбувається у Франції, де ввели жорсткий локдаун

Українка Марія Спрінгс, яка зараз знаходиться в Парижі, розповіла про ситуацію в місті, де до 1 грудня ввели жорсткий локдаун через пандемію коронавірусу.

У прямому ефірі телеканалу НАШ вона повідомила, що в місті дуже великі затори через те, що місцеві жителі намагаються виїхати за місто.

“Коли ми приїхали, ми не могли зрозуміти, чому такий трафік на дорогах. Люди намагалися виїхати за місто, якщо у них є така можливість. Багатьом чисто психологічно важко перебувати в карантинних умовах. З понеділка введено вже жорсткий карантин, який передбачає штрафи за недотримання правил”, – розповіла Марія.

Також вона зазначила, що на вулиці немає туристів, а вийти з дому можна тільки в аптеку, магазин або на пробіжку не далі 1 км від свого будинку і не більше години.

“Дуже мало людей. Парижани, які тут живуть, поїхали за місто, щоб тут не проводити карантин. Туристів немає взагалі”, – розповіла Марія і додала, що для того, щоб вийти з дому або готелю, у тебе повинна бути довідка, в якій буде вказана причина, чому ти хочеш вийти на вулицю.

Як раніше повідомляв НАШ, за прогнозами вчених, пандемія коронавірусу триватиме до 2022 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *