Зеленський до “слуг”: Якщо не зупинимо хаос КСУ, то отримаємо протистояння на вулицях

Президент України Володимир Зеленський записав аудіо повідомлення для нардепів де заявив, що рішення Конституційного суду є швидким шляхом до кровопролиття.

Про це він зазначив у своєму аудіозверненні 2 листопада.

“За підсумками сьогоднішніх рішень ми будемо приймати глобальні рішення. Спробуємо жорстко перезавантажити всю систему, оскільки час розмов завершився… Треба прийняти жорсткі рішення щодо Конституційного суду. Обов’язково, це навіть не прохання… Поки можу сказати одне: останні рішення КСУ – ці скандальні скасування фундаментальних законів – прямий і швидкий шлях до кровопролиття. І якщо той хаос, який творить Конституційний суд за гроші, ми не зупинимо, то отримаємо протистояння на вулиці”, – заявив президент.

Зеленський закликав фракцію “Слуга народу” показати свою єдність, показати себе “партією, яка вміє битися за своє ім’я і нову політику”.

“За підсумками сьогоднішніх ваших рішень, голосувань, будемо приймати глобальні рішення, спробуємо жорстко перезавантажити всю систему, тому що час розмов закінчився, закінчився час умовлянь і м’якості, потрібно вжити жорстких рішень по Конституційному суду”, – сказав він.

Як повідомляв НАШ раніше, Рада планує підвищити штрафи за неносіння масок.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *