У київському Палаці спорту розгортають госпіталь для хворих на COVID, – МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я планують розгорнути мобільний госпіталь для хворих на Covid-19 у Палаці спорту у Києві.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає “Сьогодні”.

“Уже є попередні кошториси, які доопрацьовують. Ми зібрали потреби щодо обладнання, дали завдання ДП “Медичні закупівлі”, щоб там проаналізували ціни, і запускаємо постанову, якою виділимо на це кошти, й починаємо розгортати шпиталь у Палаці спорту”, – розповів він.

За його словами, ці госпіталі мають опалення, вентиляцію і санітарно-технічні умови.

“Це великі площі, на яких додатково розміщуються ліжка таким чином, щоб була велика блокова система, де можна підвести кисень до койко-місць, забезпечити реанімаційні відділення, кімнати для медичного персоналу”, – додав Ляшко.

Він додав, що наразі відомо, скільки потрібно цього обладнання. Також у МОЗ знають, скільки обладнання на ринку, як його купити і поставити.

У той же, зі слів Ляшка, час постає інша проблема:

“Зі збільшенням кількості медичних ліжок проблема збільшення кількості медичного персоналу не вирішиться сама по собі, адже лікар – це професія, якій навчаються роками”.

Нагадаємо, станом на ранок, 2 листопада, в Україні зареєстровано 402 194 особи, які заразилися коронавірус, за минулу добу виявили ще 6 754 нових випадки. За добу проведено 36 587 тестувань на Covid-19. Всього з початку пандемії померли від коронавірусу 7 375 (+69) пацієнтів, одужали – 163 768 (+2 327). Активними хворими залишаються 231 051 чоловік.

Як повідомляв НАШ раніше, принц Уільям перехворів на важку форму Covid-19 та намагався це приховати.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *