Азербайджан за допомогою Туреччини стає міжнародним хабом з поширення тероризму, – екс-заступник глави МВС

Ексзаступник міністра внутрішніх справ, кандидат політичних наук, юрист-міжнародник Тигран Авакян прокоментував те, що Україна нібито втручається в конфлікт Єревану та Баку за Нагірний Карабах. 

Свою думку він висловив в ефірі на телеканалі НАШ. 

“По-перше, нам необхідно мати коментарі офіційних осіб, які відповідають за зовнішню політику України. По-друге, нам необхідні коментарі посадовців, які відповідають за оборонну політику України та обороноздатність країни. Звичайно, повинно бути або спростування факту надання або постачання зброї в зону конфлікту, або підтвердження цього факту. Після того ми можемо, і громадяни, і експерти, і політичні діячі, якось коментувати цю ситуацію”, – наголосив він.

Авакян додав, що вже затримані кілька терористів з Сирії, які дають свідчення.

“Ця інформація розповсюджується всіма світовими ЗМІ, тому попередня інформація, яку надавала Вірменія, Франція та інші країни, підтверджується. Тому що зараз, на жаль, Азербайджан за допомогою Туреччини стає міжнародним хабом з розповсюдження тероризму”, – підкреслив Тигран Авакян. 

Нагадаємо, що за нашими джерелами, Україна відправила до Азербайджану літак з військовим вантажем від “Укрспецекспорт”. Також дану інформацію підтвердив нардеп Ілля Кива в Facebook. 

Як НАШ повідомляв раніше, заслужений юрист України Марина Ставнійчук заявила, що Україна не може мати позиції з постачанням зброї одній зі сторін конфлікту в Нагірному Карабасі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *