Зеленський закликав “Слуг народу” проголосувати за перезавантаження КСУ

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у засіданні фракції “Слуга Народу” у Верховній Раді та закликав нардепів підтримати перезавантаження Конституційного Суду. 

Про це йдеться на сайті Президента України. 

За словами глави держави, якщо не відновити довіру суспільства до КС, країна втратить можливість отримати будь-яку міжнародну фінансову допомогу. Крім того, під загрозою опинилися безвізовий режим України з Європейським Союзом, а також підтримка з боку ЄС, НАТО, Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних партнерів.

“Будь-яке нове рішення парламенту, яке спробує відновити таку кримінальну відповідальність, буде апріорі непрацюючим. Його навіть не треба буде заново оскаржувати в Конституційному Суді”, – сказав Президент.

Зеленський зауважив, що в такому разі будь-яке кримінальне звинувачення за порушення при декларуванні навіть після ухвалення нового закону щодо цього буде абсурдним і не матиме сили.

“Якщо ви проголосуєте за це рішення, ви голосуватимете для народу. В іншому разі ви захищаєте суддів Конституційного Суду”, – наголосив Володимир Зеленський.

Як НАШ повідомляв раніше, політолог Олександр Лазарєв заявив, що аудіозвернення президента Володимира Зеленського до нардепів щодо законопроекту про Конституційний суд виглядає як заклик до Конституційного перевороту.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *