Балицький про Юрченка: Корупціонери- це хлопчики, які колупаються в пісочниці і граються в солдатиків

Народний депутат України VII-VIII скликань Євгеній Балицький заявив, що у розстрілах на Майдані у 2014 році винна Американська влада.

Про це він повідомив в прямому ефірі на телеканалі НАШ 4 листопада.

Мова йшла про колишнього депутата “Слуги народу” Олександра Юрченка, з якого зняли електронний браслет.

“Коли ви кажете про розслідування в області корупції.. я можу сказати, що для людей важливо – розслідування, коли на Майдані вбили людей. Ми всі розуміємо, хто їх вбивав, вся країна знає і ввесь світ знає. При цьому немає розслідування. Корупціонери — це просто хлопчики, які колупаються в пісочниці і граються в солдатиків. Корупціонери – це дитячий садочок, в порівнянні з тим, що у нас зараз в країні не розслідувано. Американці знають, що вони повністю зав’язані у розстрілах на Майдані, в чому вони звинуватили Януковича”, – заявив він.

Нагадаємо, Юрченка підозрюють у хабарництві. Суд заборонив йому без дозволу залишати Київ. Сам Юрченко заявив, що справа проти нього «сфабрикована» та пообіцяв боротися.

Як повідомляв НАШ раніше, колишній співробітник НАБУ Олександр Карєєв заявив, що Артем Ситник недобросовісно виконував свої обов’язки на посаді директора НАБУ починаючи з 2017 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *