Вибори в США: Байден отримав рекордну кількість голосів виборців в історії

Демократ Джо Байден став кандидатом президенти, який отримав найбільшу кількість голосів на виборах в Сполучених Штатах Америки за всю історію країни.

Про це повідомляє The Guardian.

Видання підкреслює, що багато бюлетенів ще не підраховані.

Байдена підтримали 69 759 833 громадяни. Це перевищує попередній рекорд Барака Обами у 2008 році, коли він отримав підтримку 69 498 516 виборців.

У Трампа зараз – 67 160 663 голоси (більше, ніж він отримав у 2016 році). Такі показники є результатом рекордної явки виборців. Варто також зазначити, що понад 100000 американців проголосували на виборах достроково.

Також нагадаємо, що штаби обох кандидатів виловили свою “упевненість в перемозі”.

“Якщо без порушення закону порахувати всі виборчі бюлетені. То, як ми вважаємо, переміг президент. 1,2 млн – 1,4 млн бюлетенів ще належить підрахувати в Пенсильванії, понад 500 000 – в Арізоні,.. якщо все буде підраховано на підставі закон, то ми переможемо”, – розповів менеджер передвиборної кампанії голови держави Вільям Степін.

У той же час, із заявою виступила менеджер передвиборної кампанії Джо Байдена О’Меллі Діллон:

“Найголовніше це те, що Джо Байден на шляху до того, щоб перемогти на цих виборах.. Він буде наступним президентом США. Вже зараз можна з упевненістю говорити, що Байден здобув перемогу в хиткому штаті Вісконсін, де згідно з підрахунками, він лідирує з 49,6% голосів виборців проти 48,9% у республіканця Дональда Трампа”.

Як повідомляв НАШ раніше, журналіст Олексій Мацука розповів про ситуацію в США, де наразі проходять вибори президента.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *