Южаніна: “Слуга народу” вчинила цинічно, коли не відстрочила введення касових апаратів

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Ніна Южаніна в прямому ефірі на телеканалі НАШ заявила, що через введення касових апаратів підприємці можуть закрити свій бізнес або піти “в тінь”.

Темою розмови стало провальне голосування Верховної Ради щодо відтермінування касових апаратів для ФОП.

“Тут очевидна вже якась внутрішньопартійна боротьба. Керівник фракції і голова парламенту прийняли політичне рішення і вирішили підписати спільно. Разумков є першим автором законопроекту №4313 про те, що обов’язкове введення касових апаратів відтермінувати до 1 січня 2022 року. Цинічно повела себе “Слуга народу”, бо за включення до порядку денного цього закону проголосувало більше 170 нардепів з цієї фракції, а коли дійшли до голосування, вони дали тільки 100 голосів”, – заявила вона.

За словами нардепа, касові апарати нічого не дадуть.

“Не тільки в касових апаратах проблема, але й у веденні товарообігу, який потрібен, щоб в касових апаратах відображати всі товари, які продає підприємець. Ті закони були прийняті ще в кінці 2019 року. Кількість підприємців (до 10%) припинила свою діяльність. Ми маємо проблему, бо ці люди є найактивнішими і найспроможнішими організувати свій маленький бізнес. Вони його або припинять, або підуть в тінь”, – додала Южаніна.

Як повідомляв НАШ раніше, Україна планує провести місцеві вибори на непідконтрольному Донбасі у 2021 році.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *