Попов: На виборах Пальчевський відбирав у мене голоси, тому що в нас однаковий електорат

Народний депутат України VI скликання, ексглава КМДА Олександр Попов заявив, що кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський може бути проектом Вадима Столара на місцевих виборах.

Про це він розповів в ефірі на телеканалі НАШ.

“Зловживаннями, ну, я їх так назву, або участю в нечесні вибори, перетасовуванням голосів займалася не влада. Ось влада якраз і свої результати могла не захистити. Якщо хтось хотів у них ці результати забрати”, – сказав він.

Попов акцентував, що влада України на сьогодні дуже слабка навіть в питанні проведення виборчої кампанії і захисту своїх власних результатів.

“Я вже не кажу про те, що вони, крім своїх, повинні були захищати результати інших, але у них це не вийшло. Цим потрібно займатися до виборів. Таке, напевно, могло би бути, тому що політично, звичайно,”Слузі народу” невигідно, щоб у другому турі був кандидат від “ОПЗЖ” . Це якось не вписується в їхню стратегію”, – зазначив екс-глава КМДА.

Також Олександр Попов додав, що Пальчевський може бути проектом Вадима Столара на місцевих виборах.

“Ну, те, що це проект Вадима Столара, я знаю. Я сам від Столара цього не чув, але я знаю думки багатьох експертів, журналістів, які про це говорять. Я схильний цьому вірити. Але те, що він був схильний, щоб відібрати голоси у Віталія Володимировича – ні. Він, швидше за все, у мене відбирав голоси, тому що у нас практично, це, до речі, соціологія показувала, яку ми проводили, один і той самий електорат. Якби не було кандидата Пальчевського, у мене було б значно більше відсотків, набраних в першому турі”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, Андрій Пальчевський звернувся до Дмитра Гордона через те, що той раніше заявляв, що Пальчевський є діючим офіцером російських спецслужб.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *