Степанов заявив, що карантин вихідного дня можуть ввести вже на наступному тижні

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть ввести карантин вихідного дня вже з наступного тижня. Він передбачає посилення обмежень в неробочі дні.

В ефірі одного з телеканалів міністр зазначив, що такі заходи повинні допомогти розірвати ланцюги передачі вірусу через обмеження спілкування між людьми.

“Коли ми дивимося на ситуацію в країні, то розуміємо, що не можемо ввести локдаун, як це роблять в деяких країнах. Ні на дві, ні на три тижні. Тому ми змушені вводити жорсткий карантин на суботу та неділю. В ці дні у нас працюватимуть продуктові магазини, аптеки і транспорт. Все інше повинно не працювати”, – повідомив Степанов.

Також він підкреслив, що кількість госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом з початку вересня виросла в 3,5 рази.

“На сьогоднішній ранок у лікарнях перебувало 27,5 тисяч громадян. Ця цифра майже в 3,5 рази більше, ніж було на початку вересня. У нас зараз 52 тисячі ліжок, ще ми можемо збільшити на 20 тисяч ліжок. Крім того, ми підемо на розгортання тимчасових госпіталів. Зараз ми розглядаємо місто Київ, Одеса, Донецька область – Краматорськ”, – додав Степанов.

Як раніше повідомляв НАШ, Україна підписала з ВООЗ дворічну угоду про співпрацю.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *