Без “жовтої” та “зеленої”: в Україні оновили зони карантину

В Україні оновили зони карантину в залежності від епідеміологічної ситуації. “Зеленої” і “жовтої” зон вже не залишилося.

Рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 6 листопада.

Зміст

  • 1″Червона” зона
  • 2″Помаранчева” зона

“Червона” зона

У цю зону увійшли: Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Краматорськ, Чернівці, Чернігів.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, ВНЗ. Також дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

В Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

“Помаранчева” зона

У цю зону увійшли всі інші регіони.

Забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори. Забороняються масові заходи за участю більше ніж 20 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.

Як повідомляв НАШ раніше, у ВООЗ закликають готуватися до нової пандемії.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *