Єгорова: Люди більше не хочуть підтримувати Президента Зеленського

Телеведуча Сніжана Єгорова посперечалася з представником партії “Слуга народу” Юрієм Камельчуком, наголосивши, що нині народ України не хоче підтримувати чинного Президента Володимира Зеленського.

Про це вона заявила в ефірі на телеканалі НАШ.

Сніжана наголосила, що вона є тою людиною, яка голосувала за Президента Зеленського, який сказав народові України, що, по-перше, він припинить війну. 

“Вона за цей час не припинена, і все, що відбувається навколо цього процесу – це так само якісь жахливі речі антиюридичні, антиправові. По-друге, він сказав, що він приведе Україну до народовладдя, а це означає, що Закон про референдуми й все, що стосується продажу української землі, обов’язково треба було проводити. Але замість цього ви провели опитування на останніх виборах. І вам народ України показав своїм бойкотом і низькою явкою, що вони більше не хочуть гратися й підтримувати такого президента, який діє поза межами правового поля”, – підкреслила вона.

Як НАШ повідомляв раніше, ексглава КМДА Олександр Попов заявив, що кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський може бути проектом Вадима Столара на місцевих виборах.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *