Україна і Угорщина владнали конфлікт і домовилися “перегорнути сторінку”, – Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів перемовини зі своїм угорським колегою Петером Сійярто. Сторони домовилися “перегорнути сторінку” після втручання Угорщини в українські вибори.

Про це Кулеба повідомив у Facebook.

За словами міністра, коли той дізнався, що Петер захворів на COVID-19, одразу по-людськи написав йому смс-повідомлення з побажанням швидкої перемоги над вірусом.

“Петер прочитав і передзвонив, подякував за підтримку. Ми нормально поговорили. Про роботу, ковід, життя і футбол. Звісно, і про останнє падіння в наших відносинах”, – написав він.

Кулеба додав, що Петер підтримав його пропозицію перегорнути сторінку, на якій Україна та Угорщина нещодавно обмінялися болісними ударами. 

“Ми обидва погоджуєморся, що теба винести правильні висновки з того, що сталося два тижні тому і надалі вибудовувати конструктивний діалог. Немає альтернативи добросусідству українського та угорського народів і нашому спільному європейському та євроатлантичному майбутньому”, – зазначив голова МЗС. 

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство закордонних справ України вручило ноту протесту послу Угорщини у зв’язку з незаконною агітацією угорських офіційних осіб за одну з партій на Закарпатті.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *