Арестович: Ми наступаємо та пропонуємо Росії шанс вийти з конфлікту зберігши обличчя

Радник інформаційної політики у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що у делегації є неофіційний план “Б” у разі, якщо міжнародні партнери не підтримають “План спільних кроків” по Донбасу.

Про це він повідомив в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Леоніл Кравчук заявив, що Україна підготувала “План спільних кроків” для Донбасу.

“Дії, які запропонував голова нашої делегації пан Кравчук, це спроба, в тому числі, ідентифікувати процеси, які залишилися за цей місяць і призвести до того, що буде нова зустріч в нормандському форматі, на якій голови держав вирішать, що було зроблено і що треба зробити”, – заявив він.

За його словами, в делегації прагнуть нової зустрічі в Нормандському форматі.

“Якщо цього не відбудеться, або якщо план не буде прийнятий і ситуація зайде в глухий кут, то звісно є варіант “Б”, який готується в нашій делегації неформально… Багато хто каже, що це “компроміс”, “здача України”. Це – наступ, щоб повернути собі окуповані території. Цей процес поділяється на два: деокупація і реінтеграція… Сигнал такий, якщо ви хочете примиритися, то наш план дає вам золотий міст – зберегти обличчя у міжнародному співтоваристві і перед власним електоратом і вийти за допомогою міжнародних посередників”, – додав він.

Як повідомляв НАШ раніше, голова Рівненської ОДА заразився коронавірусом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *