Міністр закордонних справ заявив, що підсумковий документ “нормандського саміту” ще не узгоджений

Глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що підсумковий документ майбутньої зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії погоджений тільки в частині формули Штайнмайера, інші питання поки обговорюються.

Про це він повідомив в своєму інтерв’ю “Укрінформу”.

Пристайко зазначив, що в попередньо узгодженому підсумковому документі “нормандського” саміту немає пункту про передачу Києву контролю над кордоном до виборів.

“Узгоджена лише та частина, яка стосується формули Штайнмайера. Я не знаю, яким буде остаточний документ, але узгоджений на даний момент радниками насправді дуже короткий і фактично відзначає лише досягнутий прогрес. Наприклад, там написано, що сторони вітають завершення розведення і відновлення повідомлення в Станиці Луганській, обмін полоненими і уповноважують своїх міністрів закордонних справ, умовно кажучи, працювати далі. Це дозволяє росіянам сказати, що там немає контролю над кордоном, але там взагалі нічого немає “, – додав міністр.

Як повідомляв НАШ раніше, найближчим часом Російська Федерація поверне українські військові кораблі, які були захоплені у Керченській протоці в листопаді 2018 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *