Зеленський назвав приблизний термін карантину вихідного дня

Карантин вихідного дня буде тривати приблизно кілька тижнів, що допоможе уникнути жорсткого локдауну. 

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради з представниками Кабміну і правоохоронних органів для контролю ситуації з поширенням та запобіганням коронавірусній інфекції.

“Тимчасовий режим карантину на вихідні, приблизно на кілька тижнів, може допомогти нам уникнути жорсткого локдауну. Таким чином ми уникнемо великого збільшення хворих і встигнемо підготувати необхідну кількість ліжок. Збільшення кількості ліжок, носіння масок та тимчасовий карантин вихідного дня дадуть хороший ефект. Наш сценарій розвитку епідемічної ситуації в холодну пору року буде далеко не найгіршим”, – зазначив Глава держави.

Зокрема, міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що лікарні НАН та “УЗ” приймають ургентних хворих, які не мають COVID-19, щоб звільнити місця для пацієнтів з коронавірусною інфекцією в перепрофільованих для цього медзакладах, що додало близько п’яти тисяч ліжок. 

Додатково уряд проводить закупівлі тестів на антитіла. За виділені на це 1 млрд грн буде закуплено 3 млн таких тестів. Нині на підході перші сто тисяч.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні планують запровадити карантин вихідного дня. Очікується, що буде дозволена робота лише аптек, продуктових магазинів, транспорту, АЗС і ветеринарних аптек.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *