Малий бізнес не буде дослухатися до влади у разі розпорядження закритися через пандемію Covid-19, – Доротич

Громадський діяч Сергій Доротич прокоментував підтримку малого бізнесу зі сторони влади під час пандемії коронавірусу. 

Своїми думками він поділився в ефірі на телеканалі НАШ. 

“Ми як рух SaveФОП просто не можемо вже мовчати, коли ми дивимося, що влада, олігархи просто добивають мікробізнес в Україні. Це крик відчаю. Я зразу вибачаюсь у прямому ефірі перед усіма українцями. Ми не хотіли вам створити незручності. Ми просто хочемо привернути увагу до того, що справді відбувається в Україні”, – наголосив Сергій. 

Також він зазначив, що бізнес не буде дослухатися до влади у разі розпорядження закритися через несприятливі показники захворюваності на Covid-19. 

“Ні, не буде дослуховуватися. Ми вже це питання обговорювали. Ми будемо виходити й не будемо коритися нерозумним діям влади. Як у той час, коли ми отримали фактично локдаун у березні-травні, держава нічого не створила. Хто зараз буде компенсувати бізнесу, якщо він закриється в суботу-неділю? І ми з вами прекрасно розуміємо, як закриється. Великі мережі будуть працювати. Я не почув ринки, я не почув ярмарки, я не почув дрібненькі крамнички. Те, що “Епіцентри”, “Сільпо” та решта будуть працювати – зрозуміло. Їх представники сидять у ВР та натискають “зелену” кнопочку”, – підкреслив Доротич. 

Як НАШ повідомляв раніше, Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради заявив, що карантин вихідного дня буде тривати приблизно кілька тижнів, що допоможе уникнути жорсткого локдауну.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *