Мінкульт не підтримує введення карантину вихідного дня

Міністерство культури та інформаційної політики не підтримує запровадження “карантину вихідного дня” через наслідки для сфери культури та креативних індустрій, які він може спричинити. 

Про це заявив глава Мінкульту Олександр Ткаченко у Facebook. 

“З огляду на те, які наслідки для сфери культури, креативних індустрій та гостинності може спричинити карантин вихідного дня, МКІП не підтримує цю ініціативу. Сотні тисяч працюючого населення України опиняються у зоні ризику, залишитися без роботи. Тобто мова йде про життя та існування людей. Окреме питання, чи витримає економіка України, якщо свою роботу призупинить сфера, яка генерує від 2 до 4% ВВП”, – написав міністр. 

За словами Ткаченка, закриття закладів культури на загальну статистику захворюваності не вплине позитивно. 

“Заклади культури очевидно не є епіцентром для розповсюдження вірусу. Контролювати дотримання карантинних обмежень у закладах культури чи не найпростіше: потік людей регулюється, розсадка визначається, те, щоб відвідувачі перебували у масках та температурний скринінг – постійно відстежується, дезинфікуючі засоби завжди в доступі”, – наголосив він. 

Також Олександр Ткаченко додав, що заборона на роботу в вихідні дні для закладів культури та креативних індустрій призведе до зменшення і без того критичних доходів ще додатково на 50% і більше.

Як НАШ повідомляв раніше, Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради заявив, що карантин вихідного дня буде тривати приблизно кілька тижнів, що допоможе уникнути жорсткого локдауну.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *