Азаров прокоментував висміювання Зеленським його української мови: Кожний може висловити свою точку зору

Екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров прокоментував пост у соцмережах Президента Володимира Зеленського в честь Дня української мови, де глава держави згадав Миколу Азарова, що нібито той, будучи прем’єром, начебто не досконало володів українською мовою.

Своєю думкою він поділився в ефірі на телеканалі НАШ.

“Ну, може, він не мене мав на увазі. Я знав одного прем’єра, який взагалі знав тільки два українських вирази: “Вкрай необхідно” і “Конче потрібно”. А після мене було багато прем’єрів, які добре розмовляли, але їх робота… ви самі бачите”, – сказав Азаров.

В ході діалогу Микола побажав Володимиру Олександровичу якнайшвидшого одужання і всій його родині.

“Я ж бував на його концертах, коли він, так м’яко скажемо, використовував деякі мої некоректні висловлювання на сцені. Він викликав сміх, йому аплодували. Я задоволений, що він заробляв на цьому. Але я завжди вважав, що… Та у мене і часу не було в той час, щоб я сидів і вичитував, як мені радив Віктор Федорович Янукович. Для мене на першому місці завжди стояла справа. Я дуже задоволений і радий, що мені вдавалося щось робити корисне. А те, що наді мною жартували… Ну, має кожен висловити свою точку зору”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, Президент Володимир Зеленський отримав позитивний тест на Covid-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *