Мураєв: Федералізація не вигідна центральній владі, олігархам і зовнішньому правителю

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в прямому ефірі на телеканалі НАШ пояснив, чому федералізація не вигідна центральній владі, олігархам і зовнішньому правителю.

“Ми були унітарні. Але ми втратили Крим і не контролюємо Донбас. Це все наслідок тої культурної війни і тої меншості, які намагались свої цінності нав’язати цілій країні. Не анексували б у нас територію і не забрали б нас Донбас, якщо б це не підтримувалось людьми, які проживають на тій території. Зараз, коли ми кажемо про різницю між федеративним устроєм і між унітарною країною – це всього лише баланс повноважень”, – заявив він.

За його словами, якщо б політик “не чіпали питання мови, свята іч не лізли у релігію, то не було б такого громадянського протистояння”.

“Нам зараз для того, щоб зберегти країну, щоб говорити про можливу реінтеграцію територій, потрібно створити для цього правову систему. По-іншому не буде. Всі наші камені спотикання як раз в цій зайвій централізації. Я можу сказати, що це не подобається в першу чергу центральній владі, Це не вигідно олігархам, яким набагато легше корумпувати і впливати на центральну владу. І це не вигідно зовнішньої правителю, бо через центральну владу країною можна крутити”, – додав Мураєв.

Як повідомляв НАШ раніше, Володимир Зеленський призначив тимчасових виконувачів обов’язків голів Івано-Франківської, Одеської і Сумської ОДА.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *