Бортнік про можливий розпуск КСУ: Зеленський штовхає нас до руйнування державності

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік в прямому ефірі на телеканалі НАШ заявив, що розпуск суддів Конституційного суду буде означає кінець Конституції.

Темою розмови стала заява представника президента Володимира Зеленського в КСУ Федіра Веніславського, що відставка суддів КСУ є ідеальним виходом з нинішньої кризи.

“Якщо громадяни збирають і їдуть під будинок судді КСУ, це вже тиск на суд і кримінальний злочин. Всіх тих людей треба було в’язати і сьогодні вони мали стояти під іншим судом і в іншому статусі. Що стосується рішення КСУ. У Конституції України написано, що рішення КСУ остаточне і оскарженню не підлягає”, – заявив він.

За його словами, поки це написано в Конституції, то це треба виконувати.

“Всі, хто виступає проти норми Конституції – просто руйнують свою державу. Єдиним виходом правильно вийти з цієї кризи – це внести зміни до Кримінального кодексу з урахуванням рішення Конституційного суду. Будь-який розпуск КСУ не конституційний. Він буде означати кінець цієї Конституції. Мені здається, що президент і Малюська насправді штовхають нас до руйнування нашої державності. Якщо вас ці положення не влаштовують – внесіть зміни до Конституції”, – додав Бортнік.

Як повідомляв НАШ раніше, Олена Зеленська розповіла про стан чоловіка, який захворів на COVID-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *