Зеленський ініціював розробку програми “Здорова нація”

Президент Володимир Зеленський ініціював розробку програми “Здорова нація”, яка міститиме практичні рекомендації щодо зміцнення здоров’я, профілактики захворювань та подолання їхніх наслідків.

Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента, повідомила пресслужба глави держави.

Зазначається, що дана програма буде спрямована на те, щоб люди не залишалися сам на сам зі своїми недугами, зокрема спричиненими коронавірусом.

За словами Зеленського, пандемія COVID-19 показала, що люди, які мають сильний імунітет, регулярно займаються спортом, мають легший перебіг коронавірусної хвороби й одужують швидше. Тому, на його думку, акцент потрібно робити на профілактиці, а не лише на лікуванні.

Також Президент переконаний, що потрібно, щоб іще до інфікування людина знала, як зміцнити свій організм, щоб він був готовий побороти вірус.

Так, у зв’язку з цим було запропоновано створити програму “Здорова нація”, у межах якої надавати громадянам інформацію про переваги здорового способу життя, регулярних фізичних навантажень і тренувань, а також про “Кошик здоров’я” – перелік вітамінів, необхідних для підтримки здорового організму, зміцнення імунітету тощо.

Зокрема, керівник ОП Андрій Єрмак запропонував долучити до програми спортсменів, які перехворіли на COVID-19, аби вони розповідали людям про свій досвід боротьби з хворобою.

Як НАШ повідомляв раніше, Олена Зеленська розповіла про стан чоловіка, який захворів на COVID-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *