Лукаш: Порошенко хотів амністувати всіх на Донбасі, а тепер креслить червоні лінії Зеленському

Юрист Олена Лукаш розповіла, що команда п’ятого президента України Петра Порошенка під керівництвом Олександра Турчинова готувала законопроект про амністію для всіх жителів Донбасу.

Про це вона в ефірі телеканалу НАШ.

“Петро Олексійович Порошенко – любитель всяких червоний ліній – провів через парламент два закони: про особливий статус Донбасу і амністії учасників бойових дій на Донбасі. Фактично ці закони повторювали Мінські угоди. І Донбасу гарантувався особливий статус, свої суди, своя міліція, своє правління, своє прикордонне співробітництво з Росією. І ніхто не захопив парламент, нікого не ловили і не розстріляли”, – поінформувала вона.

Також Лукаш розповіла, як, на думку Порошенка, виглядає амністія.

“Амністуються абсолютно всі учасники бойових дій, крім трьох категорій. Перша – ті, хто не написали заяви, мовляв, хочу, щоб мене амністували і не склали зброї. Друга – ті, хто можливо причетні до трагедії боїнгу. І третя, щодо яких вже існує процесуальне рішення про те, що ти підозрюваний або обвинувачений в тяжких і особливо тяжких злочинах. Усі інші, хто воював, стріляв, в тому числі вбивав, але це не доведено, – всі тотально амністуються”, – додала Лукаш.

Як НАШ повідомляв раніше, у Верховній Раді вже створили робочу групу, яка розпочала роботу над створенням закону про медичне канабісу в Україні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *