Кращі букмекерські контори допоможуть заробити на ставках і забезпечать стабільний дохід

Кращі букмекерські контори України – рейтинг букмекерів

Більшість беттерів мріють отримувати стабільний прибуток на ставках. На території України діє безліч БК, що пропонують широкі можливості й вигідні умови для ставок. Щоб ставки регулярно приносили прибуток, потрібно вибирати тільки кращі букмекерські контори України.

Зміст

  • 1Топ букмекерських контор України

Топ букмекерських контор України

Існує безліч спеціалізованих сайтів, що пропонують рейтинги БК. При складанні рейтингу досвідчені експерти враховують десятки важливих параметрів, які впливають на комфорт беттерів. Рейтинг букмекерських контор в Україні допоможе вибрати надійний майданчик для ставок.

Фаворит – топова букмекерська контора

Це справжній лідер серед букмекерів на території країн СНД. Компанія була заснована У 1999 році й за тривалий період роботи встигла завоювати довіру користувачів. До переваг БК Favorit відносять:

  • відмінний розпис для ставок;
  • широкі лінії;
  • вигідні коефіцієнти.

Щоб зробити ставку в БК Фаворит необхідно пройти реєстрацію і вибрати відповідне спортивне змагання.

ПаріМатч

БК ПаріМатч регулярно виступає в ролі спонсора спортивних змагань. Компанія була заснована в 1994 році й пропонує беттерам тільки кращі послуги. Досвідчені беттери виділяють такі переваги компанії:

  • ретельно пророблений софт;
  • великий вибір бонусів;
  • наявність версії для смартфонів.

Ліцензія Curasao підтверджує надійність букмекерської контори. Переконатися у високій якості послуг, що надаються допоможуть відгуки на тематичних форумах, присвячених беттінгу.

1xbet

На території країн СНД букмекер почав працювати тільки у 2007 році, але швидко став затребуваним. Високі коефіцієнти та приємні бонуси приваблюють багатьох любителів ставок.

До переваг букмекера відносять:

  • наявність ліцензії;
  • продуману навігацію;
  • регулярні й чесні виплати.

Це кращі букмекерські контори України, які викликають довіру користувачів. Роблячи ставки в БК з цього списку можна забезпечити стабільний прибуток.

Що враховувати при виборі букмекера

Букмекерські контори України пропонують оптимальні умови для беттерів. Однак, вибрати кращу букмекерську контору серед безлічі компаній дійсно проблематично. Досвідчені беттери оцінюють букмекерів за кількома параметрами:

1. Лінія і коефіцієнти. Букмекер повинен враховувати специфічні переваги клієнтів і пропонувати великі лінії для ставок. Наявність докладного розпису дозволяє зробити правильну ставку й отримати виграш.

2. Достовірність трансляції результатів. Багато букмекерських контор передбачають live-режим, що дозволяє робити ставки в режимі реального часу.

3. Наявність мобільного додатка. Використовуючи додатки для смартфонів можна робити ставки з будь-якої точки міста. Більшість компаній надає посилання для скачування на офіційній сторінці.

4. Додаткові функції. Не кожен букмекер готовий запропонувати своїм клієнтам широкі ринки за видами спорту. Однак, недолік видів спорту можуть компенсувати спеціальні пропозиції.

5. Простота і зручність. Щоб оцінити вподобаного букмекера потрібно перейти на офіційну сторінку. Навігація на сайті повинна бути простою і зрозумілою, навіть для початківців беттерів.

Якщо букмекери України відповідають цим вимогам, то можна сміливо проходити реєстрацію і робити ставки.

Список найкращих букмекерів для українських беттерів

Вибираючи надійні букмекерські контори в Україні, беттери часто проходять реєстрацію в декількох компаніях. У процесі складання рейтингів експерти враховують середні показники коефіцієнтів по запропонованим спортивних змагань. Однак, при виборі відповідного ресурсу також потрібно відштовхуватися від особистих переваг.

Топові позиції в рейтингу займають БК: Фаворит, ПаріМатч, 1xbet, Betwiner і інші. Практично 90% беттерів з України роблять ставки в цих букмекерських конторах.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *