Веніславський: Зеленський мав текст рішення КСУ про е-декларування ще до його оприлюднення

Текст рішення Конституційного Суду України про визнання неконституційними низки положень антикорупційного законодавства був у Офісі президента ввечері 27 жовтня, ще до його офіційно оприлюднення на сайті КСУ.

Про це повідомив представник Зеленського в Конституційному суді Федір Веніславський в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Це був проект рішення, який був проголосований 27 числа. Без підписів (суддів, – ред.). Оскільки воно вже було проголосоване і жодних змін до нього вже не можна було вносити, то судді вже фактично не перебували під своїм обов’язком не розголошувати його зміст. Нам вже надали можливість ознайомитись, і ми вже володіли ситуацією”, – заявив він.

Водночас Веніславський заперечує, що Зеленський знав про це рішення заздалегідь. За його словами, він почав розуміти, що таке рішення буде ввечері 26 жовтня, “коли на сайті Конституційного суду постало питання про розгляд закону”.

Веніславський додав, що особисто розповів президенту про це рішення суддів.

“Сказати, що президент був розлючений – це взагалі нічого не сказати. Тому що він чудово зрозумів, що мова йде про системний наступ з боку Конституційного суду на всю систему антикорупційних органів”, – підкреслив представник Зеленського в суді.

Як повідомляв НАШ раніше, віце-прем’єр Резніков заразився коронавірусом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *