Від початку карантину в Україні кількість випадків домашнього насильства зросла на 30%

Директор відділу гарячих ліній ГО “Ла Страда-Україна”Альона Кривуляк в прямому ефірі на телеканалі НАШ заявив, що з початку карантину в Україні кількість випадків домашнього насильства збільшилася на 30%.

За її словами, більше від домашнього насильства страждають жінки.

“Ми прослідкували від початку карантину, що наша статистика випадків домашнього насильства зросла на 30% в порівнянні з до карантинним періодом… Якщо ми беремо по гендерному розподілу, звичайно що переважна кількість звернень надходить від жінок. Це близько 84%, відповідно 16% – це звернення від чоловіків. Це не означає, що чоловіки не страждають від домашнього насильства.Вони також страждають. У нас є такий стереотип, коли чоловіку соромно про це комусь повідомити”. – розповіла вона.

За її словами, випадки часто повторюють, коли після консультацій жінки повторно телефонують до служби.

“Я збрешу, якщо скажу, що люди після першого дзвінка повністю вирішують свою проблему. Звісно, це міф. Часто телефонують особи в той момент, коли дійсно дуже важко, боляче, насильство тільки відбулося і тобі цей біль треба на когось виплеснути. Досить часто буває, що особа передзвонює через тиждень чи через два і говорить про те, вона не зробила жодних дій, але ситуація повторилася”, – додала Кривуляк.

Як повідомляв НАШ раніше, в Україні за рік удвічі збільшилася кількість випадків домашнього насильства.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *