Карантин вихідного дня: частина міст відмовилася вживати обмежувальні заходи Кабміну

Кабінет міністрів 11 листопада ввів карантин вихідного дня, однак частина міст не погодилася вживати такі заходи проти боротьби з коронавірусом.

Першим відмовився мер Львова Андрій Садовий.

За його словами, у Львові відкриваються нові лікарні, з’являються нові ліжка для хворих на COVID-19, медики вміють лікувати своїх пацієнтів. Та й близько 25% львів’ян вже перехворіли коронавірусною хворобою.

“Давайте приймемо ще карантин обідньої перерви! На мою думку, це дурість”, – сказав він.

У Слов’янську (Донецька область) також відмовилися впроваджування заходи центральної влади. Мер Вадим Лях підкреслив, що вихідний в 100-тисячному прифронтовому Слов’янську і містах-мільйонниках Києві чи Харкові має істотні відмінності.

“Наші підприємці вже багато місяців і без того працюють лише для того, щоб зберегти свій бізнес і робочі місця. А для жителів передмістя вихідні дні – єдина можливість приїхати за покупками в місто або продати тут, на ринках, надлишки вирощеної сільгосппродукції”, – заявив він.

На його думку, рішення про карантинні обмеження повинні прийматися на місцях комісіями з надзвичайних ситуацій.

Мер Рівного Володимир Хомко також вирішив не вводити карантин вихідного дня у своєму місті. Комісія з питань ТЕБ та НС має зібратися у понеділок, 16 листопада, щоб прийняти відповідне рішення дивлячись на епідеміологічну ситуацію.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не підтримує карантин вихідного дня аргументуючи е тим, що місто не отримує підтримки від держави.

“На 35% піднімається ціна на газ, зупиняється нормальна робота малого і середнього бізнесу. Усе це призведе до мільйонних втрат міського бюджету. Місто може просто зупинитися”, – зазначив мер.

Як повідомляв НАШ раніше, у МОЗ розповіли, коли в Україні з’явиться вакцина від коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *