Підсумки турніру “Anex Golf Open 2020”, який відбувся в Туреччині

У Туреччині завершився щорічний міжнародний турнір «Anex Golf Open 2020» в місті Белек. У турнірі взяли участь 150 гольфістів з різних країн світу: України, Білорусі, Молдови, Канади, Туреччини, Болгарії та інших країн Європи.

“Традиційно восени Anex Golf збирає любителів гольфу в сонячній Туреччині. Дякуємо всім за участь в турнірі, в цьому році була рекордна кількість гравців і країн учасників. Також, вперше в нашому турнірі взяли участь діти, вони великі молодці, грають дуже гідно. Ми максимально підтримуємо юних гольфістів і приємно, що гольф стає сімейним видом спорту”, – говорить Ількер Адигюзель, генеральний директор ТО” Анекс Тур Україна”

Anex Golf організував не тільки турнір, а й прекрасне ком’юніті, дав можливість поділитися досвідом, провести цікаво час гольфістам . Активну участь в турнірі брала і Всеукраїнська Федерація Гольфа, та її Президент, глава правління Хомутиннік Віталій.

«Я впевнений, що наша співпраця буде тільки зміцнюється, тому що Anex Golf показує високий професійний рівень організації турніру не тільки в Україні, а й в інших країнах. Дякую Ількер та всім причетним за свято гольфу!», – коментує Віталій Хомутинник, Президент Всеукраїнської Федерації Гольфа.

Турнір пройшов на 72 лунках в 4 ігрових днях на кращих полях Titanic Golf Course і Сarya Golf Course.

Формат гри Madel Net з урахуванням гандикапу і Stableford Net з урахуванням гандикапу, Stroke play Gross без урахування гандикапу, Pro-am.

Результати турніру:

1. Closest to the Pin – результат 4м 56см – Георгій Пригожий

2. Longest Drive – результат 270м – Георгій Пригожий

«Runner Titanic Course 2020»

ГАВРЕНКОВА ТЕТЯНА

«Winner Titanic Course 2020»

ЮРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР

За три ігрові дні залік Madel Net

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Залік з урахуванням гандикапу ДЕНИС ГАВРЕНКОВ

ДРУГЕ МІСЦЕ

ОЛЕКСАНДР ЮРЧЕНКО

«Winner Amator ANEX Tour Open Golf Tournament 2020»

Залік з урахуванням гандикапу

ПЕРШЕ МІСЦЕ -Шматко МИХАЙЛО

ЮНІОРИ

«Junior Winner Amator ANEX Tour Open Golf Tournament 2020»

ОЛЕКСАНДР ЦАРЬОВ – 214 ударів з урахуванням гандикапу

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРОС

«Winner ANEX Tour Open Golf Tournament 2020 Gross»

ІВАН МАЛОВІЧКО – «-3» за три дні 213 ударів

«Такого задоволення від гри я давно не отримував, хоча за спиною не один десяток пройдених змагань. На цьому турнірі вперше зіграв нічну карію отримавши від цього море емоцій. Новий для мене командний формат в ролі лідера команди і досить складна щоденна боротьба за чистий рахунок з іншими сильними гольфістами, – ділиться емоціями Іван Маловічко, переможець турніру “Anex Golf Open 2020” в номінації Stroke play Gross

Турнір був продуманий до дрібниць для комфорту учасників. Починаючи від посадки в літак і закінчуючи гала-вечерею та поверненням додому. Прекрасна організація та атмосфера. Крім задоволення, ейфорії та почуття азарту від гри в гольф, учасники отримали безліч призів від організаторів, федерації гольфу України, від готелю Titanic Deluxe, Азур Ейр Україна. Гостей приймав один з кращих готелів преміум-класу міста Белек та щовечора на них чекала захоплююча програма підготовлена організаторами.

Організатор турніру міжнародний проект “Anex Golf”, створений за підтримки туристичного оператора ANEX Tour Україна, надає найякісніші організаційні послуги по гольф-туризму в усьому світі. Адже на результати змагання впливає не тільки майстерність гравця, але і умови, в яких відбувається гра. Тому, Anex Golf вибирає виключно кращі поля для змагань, адже кожен гравець повинен відчувати себе комфортно, отримуючи естетичне задоволення від процесу гри. Наступного року проект “Anex Golf” планує провести міжнародний турнір для 450 гольфістів!

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року в готелі Selectum Luxury Resort, що в турецькому місті Белек, відбувся перший відкритий чемпіонат з гольфу серед професіоналів та аматорів, організований “Anex Golf”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *