Степанов розповів, де можна ходити без захисної маски

Захисні маски не потрібно носити на вулиці, а штрафи за відсутність маски у громадському місці схоже на механізм за порушення правил дорожнього руху, адже штраф мають виписувати відразу на місці.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє пресслужба МОЗ. 

Міністр зазначив, що підхід до накладання штрафів за неносіння маски було змінено. 

“Донедавна порушнику виписували протокол на місці події, потім цей протокол відправляли до суду, за яким і було остаточне рішення. Зараз наші законодавці підтримали інший механізм, який схожий на той, що застосовується у разі порушення правил дорожнього руху. Порушнику виписують штраф одразу на місці”, – роз’яснив Степанов. 

За його словами, на вулиці носити маску не треба. Виняток – коли людина знаходиться у місці великого скупчення людей. Наприклад, коли на зупинках, де є натовп людей, відстань між якими інколи менша ніж один метр. 

Також очільник МОЗ відзначив, що адміністративна відповідальність, передбачена за перебування без засобів індивідуального захисту – маски чи респіратора, стосується лише перебування в громадських місцях.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-очільник МОЗ Олег Мусій заявив, що він є прихильником жорсткого карантину в Україні разом із фінансовою підтримкою населення.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *