До Зеленського в лікарню намагалися прорватися журналісти, – Мендель

У лікарню “Феофанія” до Президента Володимира Зеленського намагалися потрапити журналісти.

Деталі в Instagram розповіла прессекретар Президента Юлія Мендель. 

За її словами, хвороба Президента стала потужним джерелом для фейків, маніпуляцій та конспірології. 

“12 листопада о 5:30 вийшло інтерв’ю радника Офісу Президента, де він згадав, що Президент перебував у лікарні. Однак пояснення, коли він опинився в лікарні і що це був найправильніший варіант, не вийшло”, – зазначила вона. 

Прессекретар наголосила, що о 6:30 вона прокинулася “хвора на коронавірусну інфекцію” й додала, що її тест минулої суботи був негативним, а журналісти не уточнили у неї інформацію.

Водночас вона розповіла, що близько 9 години ранку рядок про те, що Президент у лікарні, підхопили телеграми й онлайн-медіа, інформація миттєво подалася як погіршення стану Володимира Зеленського і “розлетілася” світом.

“09:12: Написала пост про фейковість новини про свою хворобу. Намагалася дізнатися у журналістів, чому вони не перевірили. Одна з відповідей: “Бо була ніч”. Вночі інформація видається без перевірки. 09:31: поквапилася всіх заспокоїти, що й у Президента, і у керівника його Офісу симптоми легкі, а в лікарню він переїхав ще у вівторок”, – зазначила Мендель.

Зокрема, Мендель запевнила, що рішення переїхати до лікарні Зеленський прийняв, аби не витрачати бюджетні кошти на переформатування дому для роботи дистанційно та не відволікати від роботи медиків, а лікування Президента передбачено в цій лікарні протоколом.

View this post on Instagram

Хвороба Президента стала потужним джерелом для фейків, маніпуляцій та конспірології. 12 листопада о 5:30 вийшло інтерв`ю радника Офісу Президента, де він згадав, що Президент перебував у лікарні. Однак пояснення, коли він опинився в лікарні і що це був найправильніший варіант, не вийшло. 6:30: Прокинулася «хвора на коронавірусну інфекцію». Притому, що мій тест у суботу був негативним, а жоден журналіст навіть не перепитав для перевірки інформації. Приблизно 9:00: інформація про мою «неіснуючу хворобу» пройшла навіть на великих національних телеканалах. Приблизно 9:00: рядок про те, що Президент у лікарні, підхопили телеграми і купа онлайн-медіа. Інформація миттєво подалася як погіршення стану Президента і так само миттєво розлетілася світом. 09:12: Написала пост про фейковість новини про свою хворобу. Намагалася дізнатися у журналістів, чому вони не перевірили. Одна з відповідей: «Бо була ніч». Вночі інформація видається без перевірки. 09:31: поквапилася всіх заспокоїти, що і у Президента, і у Керівника його Офісу симптоми легкі, а в лікарню він переїхав ще у вівторок. 9:33: перша журналістка написала перевірити інформацію про те, чи я хвора. Ще до 10 ранку мене набрали чи написали майже всі світові агентства, а також найвідоміші медіаплатформи США та Канади, аби з`ясувати, що нічого критичного не сталося. Десь по 10: посипалися звинувачення, що Президент займає чиєсь місце в лікарні. Притому, що рішення переїхати до лікарні Президент прийняв, аби не витрачати бюджетні кошти на переформатування дому для роботи дистанційно та не відволікати від роботи медиків. А лікування Президента передбачено в цій лікарні протоколом. 14:15: Дізналася, що деякі журналісти намагаються прорватися в лікарню, аби з`ясувати, чи правда, що «під приводом хвороби Президент та Керівник Офісу відправилися на відпочинок». Цікаво, що буде до кінця дня…

A post shared by Iuliia Mendel (@iuliia_mendel) on Nov 12, 2020 at 4:57am PST

Як НАШ повідомляв раніше, Президент України Володимир Зеленський та голова Офісу президента Андрій Єрмак перебувають на лікуванні у “Феофанії”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *