Напад у поїзді “Маріуполь-Київ”: Анастасія Лугова розповіла про свій стан через три місяці після побиття

Анастасія Лугова, яка у серпні постраждала внаслідок нападу під час подорожі потягом “Маріуполь-Київ”, розповіла про свій моральний та фізичний стан після нападу.

У прямому ефірі телеканалу НАШ вона зазначила, що створила соціальний проект “Не мовчи”, що допомагає боротися із насильством.

“Зараз я намагаюсь працювати із психологом і весь свій стан перекинути на свій соціальний проект “Не мовчи”. Це проект проти насилля. Коли я лежала у лікарні, мені почали писати дуже багато жінок і чоловіків про насилля, яке вони пережили. Тому у мене виникла ідея створити такий проект, де можна було б говорити, як боротися з насиллям та що робити”, – розповіла Анастасія.

Також вона прокоментувала свій фізичний стан через три місяці після нападу у потязі.

“Сьогодні дуже сильно болить голова, бувають такі приливи, коли мені нічого не допомагає. Залишилися синці, але це все перебориться. Я налаштована на позитив, на те, що життя прекрасне”, – сказала жінка.

Також вона додала, що її син досі не може зрозуміти причини нападу на маму.

Як раніше повідомляв НАШ, керівник проекту “Клініка прав людини” Віталій Матвєєв розповів, що треба робити у разі домашнього насильства.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *