Заступниця голови ВР Кондратюк буде вести засідання парламенту, поки Разумков і Стефанчук хворіють на Covid-19

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк тимчасово буде вести засідання парламенту, поки її колеги хворіють на Covid-19.

Про це вона повідомила у Facebook.

“Бажаю своїм колегам по президії, Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову та першому заступнику Руслану Стефанчуку – швидкого одужання! Ви знаєте, що я дуже відповідально ставлюся, як і спікер та перший віцеспікер, до заходів безпеки – маски та соціальної дистанції. Почуваюся добре, готова підстрахувати колег і вести засідання парламенту. Це мій обов’язок, як віцеспікерки за обставин, що склалися”, – написала Олена Кондратюк.

Вона наголосила, що наявність трьох людей в керівництві парламенту є правильною та інституційно доцільною.

“Що б не сталося, головний законодавчий орган країни повинен працювати на інтереси громадян, проявляти своє лідерство та брати на себе відповідальність перед людьми за ухвалення важливих для країни рішень”, – зазначила Кондратюк.

Зокрема, згідно з частиною 5 статті 26 Регламенту ВР, пленарні засідання парламенту відкриває, веде і закриває Голова Верховної Ради України, а в разі його відсутності – Перший заступник чи заступник Голови Верховної Ради України.

Як НАШ повідомляв раніше, глава Верховної Ради Дмитро Разумков захворів на коронавірус і зараз знаходиться на самоізоляції.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *